Setkání Informačních center v Novém Boru

Setkání Infocenter

Téměř dvě desítky pracovníků Informačních center a hostů se sešlo 26.června 2019 v Novém Boru, který poskytl prostory Navrátilova sálu a technické zázemí. Všechny zástupce infocenter přivítala místostarostka Nového Boru Ing. Silná. Setkání byli účastni nejen pracovních IC z území Lužických hor, ale i pracovníci Přírodního parku Žitavské hory za německou stranu. 

Ředitelka DMO Lužické a Žitavské hory Marie Kárová představila Destinaci Lužické hory a nejbližší plány pro rok 2019 - 2021. Jako jeden z nejdůležitějších bodů podtrhla nutnost vzájemné kooperace a komunikace v území, aby nově založená destinace byla konkurenceschopná. 

Jako hosté vystoupil Ing. Pastva s projektem Křišťálové údolí - produkt cestovního ruchu s nadregionálním významem, dále paní Mgr. Johanovská za Lípa Musica, zástupkyně Národního památkového ústavu Ing. Bartová s projektem Clam-Gallasové a zástupci Přírodního parku Žitavské hory s prezentací aktuálních produktových řad. 

Pracovníci Informačních center z Nového Boru, České Lípy, Kamenického Šenova, Krásné Lípy, České Kamenice, Hrádku nad Nisou, Varnsdorfu a Chřibské si vyměnili řadu nejen letáků, brožur, ale i tolik potřebných aktuálních informací a zkušeností.


Vytvořeno 9.8.2019 16:31:56 | přečteno 566x | marie.karova
 
Liberecký krajŽitavské horyPivní stezkaČeský systém kvality služebKudyznudy.cz - tipy na výletCzech Republic
load